“TË MËDHA DHE TË FRYRA”/ Ja si i quan këngëtarja shqiptare të pasmet e saj (VIDEO) – AlpeGossip
“TË MËDHA DHE TË FRYRA”/ Ja si i quan këngëtarja shqiptare të pasmet e saj (VIDEO)

“TË MËDHA DHE TË FRYRA”/ Ja si i quan këngëtarja shqiptare të pasmet e saj (VIDEO)

Shpesh herë kemi dëgjuar që femrat i vendosin pseudonime të pasmeve dhe gjoksit të tyre. Edhe këngëtarja Fifi ka treguar në “Why Not” në Ora News se si i quan ndryshe të pasmet e saj.

“Të mëdha, të fryra, të bollshshme”, tha ajo duke qeshur në lojën ‘5 sekonda’.

Askush nuk do ta besonte! Fifi zbulon disa detaje që nuk i dinim në lojën "5 sekonda"

Askush nuk do ta besonte! Fifi zbulon disa detaje që nuk i dinim në lojën "5 sekonda"

Gepostet von Ora News am Sonntag, 16. Dezember 2018