PA REÇIPETA/ Prag festash Zaimina Vasjari shfaqet seksi dhe joshëse (FOTO) – AlpeGossip
PA REÇIPETA/ Prag festash Zaimina Vasjari shfaqet seksi dhe joshëse (FOTO)

PA REÇIPETA/ Prag festash Zaimina Vasjari shfaqet seksi dhe joshëse (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari pa ardhjes në jetë të vajzës nuk është më aktive në televizon.Gjithësesi këngëtarja është shumë aktive në rrjetet socialem ku publikon foto të ndryshme që çmendin fansat.

Ditën e sotme ajo ka zgjedhur që të realizoi një foto pranë bredhit por detaj nuk u ra në sy dhe mori  vëmendjen e madhe është fustani super i shkutër

Zaimina kishte veshur një fustan ngjyrë blu nën të cilin duket se nuk ka veshur as reçipeta dhe ne nuk mund ta mohojm se duket seksi dhe tepër joshëse.