EKSKLUZIVE/ Zbulohet lidhja e Bora Zemanit me aktorin e njohur. Askush nuk e priste! (FOTO) – AlpeGossip
EKSKLUZIVE/ Zbulohet lidhja e Bora Zemanit me aktorin e njohur. Askush nuk e priste! (FOTO)

EKSKLUZIVE/ Zbulohet lidhja e Bora Zemanit me aktorin e njohur. Askush nuk e priste! (FOTO)

Ditët e fundit kanë ndodhur ndryshime të shumta në jetën private të vipave.

Disa janë ndarë e të tjerë kanë gjetur partner të rinj edhe pse shpeshherë mundohen ta mbajnë jetën private mjaft hermetike.

Të gjitha këto ndarje e bashkime janë trajtuar nga alpeneës.al, e tashmë është rradha e një tjetër lidhjeje të re për tu diskutuar. Bëhet fjalë për Bora Zemanin dhe Donald Veshaj, për të cilët burime të sigurta për Alpenews.al thonë se diçka më shumë se miqësi ka lindur mes tyre.

E njohur si një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, Bora Zemani para disa vitesh i dha fund bashkëjetesës me Dj e njohur Vin Veli, produkt i së cilës ishte dhe vogëlushi me emrin Arbor.

Nga ana tjetër Donald Veshaj është aktori i njohur i “Al Pazar” i cili së bashku me vëllain e tij binjak janë pjesë të pandashme të skenës.

Mesa duket, këto dy figura të njohura të ekranit kanë shkuar përtej miqësisë e këtë e dëshmojnë edhe disa kërkime mjaft të thjeshta në rrjete sociale.

Përveç faktit që ato ndjekin njëri tjetrin dhe pëlqejnë çdo postim në Instagram ,

 

Shohim se gjithashtu duke u kombinuar me njëri tjetrin në veshje, ata kanë publikuar foto në të njëjtin vend buzë detit e çka e përforcon akoma më shumë faktin se janë të lidhur.

 

/AlpeNews.al