“DUHET TË KEM KUJDES”/ Pas ndarjes Lori Hoxha zbulon frikën e madhe: Bëhet nami…(FOTO) – AlpeGossip
“DUHET TË KEM KUJDES”/ Pas ndarjes Lori Hoxha zbulon frikën e madhe: Bëhet nami…(FOTO)

“DUHET TË KEM KUJDES”/ Pas ndarjes Lori Hoxha zbulon frikën e madhe: Bëhet nami…(FOTO)

Lori Hoxha është kthyer në një ndër personazhet më të përfolur për momentin.Së fundmi ajo përflitet për ndarjen nga Vis Bajraktari.

Çdo deklarat e çiftit komentohet gjerësisht dhe kosiderohen si mesazhe indirekte për njëri tjetrin.

Mesa duket Lori Hoxha është trembur nga vëmendje e madhe që ka marrë dhe këtë e ka treguar publikisht me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

“Unë duhet të kem kujdes çfarë shkruaj sepse bëhet nami”.