Reperi i njohur shqiptar feston 4 vjetorin e martesës/ Ky është urimi i “çuditshëm” që i bëri bashkëshortes (FOTO) – AlpeGossip
Reperi i njohur shqiptar feston 4 vjetorin e martesës/ Ky është urimi i “çuditshëm” që i bëri bashkëshortes (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar feston 4 vjetorin e martesës/ Ky është urimi i “çuditshëm” që i bëri bashkëshortes (FOTO)

Rreperi nga Kosova, Lyrical Son feston sot 4 vjetorin e tij të martesës. Edhe pse rrallë herë ndodh që rreperat t’i shohim romantik dhe të ëmbël, Lyrical bëri të kundërtën dhe ai postoi një foto krah bashkëshortes në profilin e tij në Instagram. Por nuk mbaron me kaq, sepse dedikimi që ai i bëri njeriut të zemrës ishte sa i bukur aq edhe i çuditshëm. “Sinqerisht, të dua, por ndonjëherë mendoj se duhet të të urrej sepse je shumë më e mirë se unë. Gëzuar 4-vjetorin e martesës” – ka shkruar Lyrical Son.

Lyrical Son dhe Gresa janë gjithashtu prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Eva.

Epo, I urojmë ciftit edhe 100 vite të tjera së bashku!