SURPRIZAT NUK KANË FUND/ Monika takon pas shumë kohësh dy mikeshat e saj – AlpeGossip
SURPRIZAT NUK KANË FUND/ Monika takon pas shumë kohësh dy mikeshat e saj

SURPRIZAT NUK KANË FUND/ Monika takon pas shumë kohësh dy mikeshat e saj

Pas surprizës nga e ëma Monika mori një tjetër surprizë.

Ontë në “Big Brother VIP” erdhi për ta takuar si fillim Olta Dako mikesha e saj të cilën e quan motër dhe që kishte kohë që kërkonte ta takonte.

Dhe më pas nga mikesha e saj Raelva të cilës i kishte ngelur deri diku hatrri pasi ajo se kishte përmendur brena në Big Brother.