SA ËSHTË RRITUR/ Blendi Fevziu paska një sozi dhe ajo është pikërisht vajza e vogël e tij – AlpeGossip
SA ËSHTË RRITUR/ Blendi Fevziu paska një sozi dhe ajo është pikërisht vajza e vogël e tij

SA ËSHTË RRITUR/ Blendi Fevziu paska një sozi dhe ajo është pikërisht vajza e vogël e tij

Moderatori i njohur Blendi Fevziu vetëm pak ditë më parë publikoi një foto ku shfaqej me vajzën e tij të madhe e cila tashmë është rritur dhe është bërë një yll i vërtetë.

Mirëpo moderatori ditën e sotme ka publikuar një tjetër foto ku kësaj here shfaqet me vajzën e vogël e cila është një kopje e Blendit.

Siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme baba e bijë kanë një ngjashmëri të madhe me njëri-tjetrin.

Risjellim në vëmendjen tuaj një tjetër postim të moderatorit para 10 ditësh me të voglën e tij dhe fakti që ajo i ngjan shumë të atit nuk ka kaluar pa i shpëtuar edhe moderatores Eneda Tarifa.

“Kjo është fiks si ty!”- ka shkruar ajo dhe ne jemi më se dakord me komentin në fjalë.