FOTOT E NXEHTA/ Fundi transparent i zbulon më shumë seç duhet! Dafina Zeqiri nuk i lë vend imagjinatës – AlpeGossip
FOTOT E NXEHTA/ Fundi transparent i zbulon më shumë seç duhet! Dafina Zeqiri nuk i lë vend imagjinatës

FOTOT E NXEHTA/ Fundi transparent i zbulon më shumë seç duhet! Dafina Zeqiri nuk i lë vend imagjinatës

Këngëtarja, Dafina Zeqiri njihet për stilin dhe paraqitjet e saj skenike, teksa shpesh guxon.

Kështu ka ndodhur dhe këtë herë, teksa këngëtarja ka postuar një sesion fotosh, ku shfaqet mjaft tërheqëse e veshur një fund gjysëm transparent me vija të zeza, ku ka zbuluar pak më shumë se ç’duhet, një xhaketë të zezë sipër dhe çizme të gjata.

“Hajde o shpirt veç kallzo unë ty kur ta kom prish?”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Fotogaleria nuk ka shpëtuar po u komentuar, ku mes të tjerash shihen qindra komplimente.

FOTOT