ALKETA VEJSIU NXJERR ZBULUAR ROBERT ALIAJN/ Moderatorja i zbulon projektin sekret (FOTO) – AlpeGossip
ALKETA VEJSIU NXJERR ZBULUAR ROBERT ALIAJN/ Moderatorja i zbulon projektin sekret (FOTO)

ALKETA VEJSIU NXJERR ZBULUAR ROBERT ALIAJN/ Moderatorja i zbulon projektin sekret (FOTO)

20-vjetori i “Këngës Magjike” ka bërë bashkë artistët më të mirë shqiptarë. Duket se edhe këngëtari Robert Aliaj ka zgjedhur të ngjitet në skenë dhe Alketa Vejsiu nuk kishte si të mos e pyeste nëse ky lajm është i vërtetë!

“Këndon këtë vit tek ‘Kënga Magjike’?” – e pyet Alketa Vejsiu.

Por Roberti duket se këtë moment do e lërë surprizë, teksa preferoi të mos e konfirmonte.

“Të pyes e të them, Alketa!” – iu përgjigj ai.

Mirëpo, edhe përse moderatorja e “Dance With Me” nguli këmbë për një përgjigje, këngëtari sërish nuk tha asgjë konkrete.

“Mirë, suksese nëse do të këndosh” – vijon Alketa.

“Faleminderit Alketa, ti je gjithmonë dashamirëse” – tha Robert Aliaj.

Më poshtë, ju rikujtojmë disa nga këngët më të njohura të këngëtarit Robert Aliaj