NËNË PËR HERË TË 2/ Floriana Garo fotografohet me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË 2/ Floriana Garo fotografohet me barkun e rrumbullakosur

NËNË PËR HERË TË 2/ Floriana Garo fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Pak ditë më parë moderatroja e njohur Floriana Garo ishte e ftuar tek emisioni “Rudina” ku dha dhe lajmin e ëmbël se është në pritje të fëmijës së dytë. Ajo tha se ishte 3 muajshe shtatzënë dhe se dëshironte shumë që vajza e saj 1 vjeçare të bëhet me një vëlla.

“Ja kam marrë dorën mëmësisë dhe më mirë tani shpejt dhe nuk i harroj ato që kam mësuar”, tha Floriana.  Ndërkohë pasi dha lajmin e bukur moderatorja ka filluar të postojë dhe në profilin e saj foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi, Floriana ka publikuar një foto të shkëputur nga një event ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë rozë teksa në sy bie barku i saj i fryrë. Nuri i shtatzënisë e kanë bërë moderatoren të duket shumë më e bukur.