Humoristi shqiptar tregon “GAFËN” e tij: Ngatërova mesazhin dhe dola me vajzën e… – AlpeGossip
Humoristi shqiptar tregon “GAFËN” e tij: Ngatërova mesazhin dhe dola me vajzën e…

Humoristi shqiptar tregon “GAFËN” e tij: Ngatërova mesazhin dhe dola me vajzën e…

Romeo Veshaj është një prej personazheve më të njohur në Shqipëri pasi sjell batuta të ndryshme humori. Por shpesh herë ndodh që në jetën personale të ndodhin ngatërresa nga më të pazakontat.

 

Gjatë një interviste për “Why Not” nga Roza Lati, ai tregoi një moment kur po fliste me dy femra në njëkohësisht dhe mesazhi i ngatërruar bëri që të dilte me vajzën e gabuar.

 

Romeo Veshaj: Është ai momenti që i dërgon mesazhin asaj që është poshtë, ia dërgon asaj lart. Edhe unë ia dërgova mesazhin poshtë, asaj lart në Whatsapp. Dhe ajo ishte dakort me atë mesazh. Dhe unë po e prisja poshtë shtëpisë, po të pres te lagjia i thashë. Erdha më tha, zbrita nga taksia. Erdhi, ngela unë. Gjithmonë se do vinte ajo poshtë, kur erdhi ajo lart. I thashë, o zemra po ti cfarë bën këtu. Haha sa karagjoz që je i them. Ca karagjoz, e kam seriozisht. Përmendi një batutë që i kam thënë dhe them aha e paske në terezi o Romeo.