“JA KE BO VETES”/ Flor Mumajesi publikon VIDEON duke performuar nga studio muzikore – AlpeGossip
“JA KE BO VETES”/ Flor Mumajesi publikon VIDEON duke performuar nga studio muzikore

“JA KE BO VETES”/ Flor Mumajesi publikon VIDEON duke performuar nga studio muzikore

“Ja ke bo vetes” është kënga e fundit e Flori Mumajesit dhe Brunos që po bën “namin”.

Kënga u shndërrua menjëherë në më të preferuarën nga publiku, rrjetet sociale vërshuan me komente pozitive por kishte dhe nga ata të cilët u fokusuan tek historia që mund të qëndronte pas fjalëve të këngës.

Me mbi 1.7 milionë klikimë në Youtube kënga po çmend” të gjithë ata që e adhurojnë muzikën e Flori i ka shpërblyer së fundmi me video në Instagram.

Ai ka publikuar një të tillë ku shfaqet bashkë me Brunon në studion muzikore e duke kënduar një pjesë të këngës.

View this post on Instagram

⚫️⚫️⚫️ #jakebovetes @iambrunooooo

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on