LEDRI PJESË E “BIG BROTHER?” Sara është dakord dhe e ka një arsye (FOTOT) – AlpeGossip
LEDRI PJESË E “BIG BROTHER?” Sara është dakord dhe e ka një arsye (FOTOT)

LEDRI PJESË E “BIG BROTHER?” Sara është dakord dhe e ka një arsye (FOTOT)

Partnerja bukuroshe e Ledri Vulës, Sara Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit.

Një prej tyre e ka pyetur nëse do e linte Ledrin të bëhej pjesë e Big Brother VIP. Besojeni apo jo, por Sara është përgjigjur pozitivisht.

“Me këtë që na bëri Bora patjetër që po”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Bora u takua me Donaldin brenda shtëpisë së famshme dhe dyshja dhuruan shumë emocione te teleshikuesit.