BEFASON KËNGËTARJA ME FAMË BOTËRORE/ Flet shqip para miliona personave (VIDEO) – AlpeGossip
BEFASON KËNGËTARJA ME FAMË BOTËRORE/ Flet shqip para miliona personave (VIDEO)

BEFASON KËNGËTARJA ME FAMË BOTËRORE/ Flet shqip para miliona personave (VIDEO)

Këngëtarja e njohur e hitit “Dance like we’re making love”, Ciara, ka komunikuar së fundmi me fansat e saj në Instagram në një video live, ku ka realizuar edhe një bisedë me video me një fanse shqiptare.

Ciara nisi ta pyesë vajzën nga është dhe kur ajo i përmendi Shqipërinë, Ciara rrëfeu se e njeh këtë vend dhe ka dëgjuar për të, megjithëse nuk ka qenë asnjëherë.

Në përfundim të bisedës, Ciara i ka kërkuar vajzës t’i tregojë si përshëndetet në shqip dhe ka thënë “Mirupafshim” para miliona ndjekësve të saj, siç mund ta shihni në videon që po bën xhiron e rrjetit.