BËRI SEKS ME NXËNËSIN/ Arrestohet mësuesja por reagimi i tij është i çuditshëm – AlpeGossip
BËRI SEKS ME NXËNËSIN/ Arrestohet mësuesja por reagimi i tij është i çuditshëm

BËRI SEKS ME NXËNËSIN/ Arrestohet mësuesja por reagimi i tij është i çuditshëm

Një mesuese me emrin Cori Haris, 38-vjeçare është arrestuar në Oklahoma të Amerikës me akuzën se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një 16-vjeçar.

 Mësuesja u arrestua dhe pritet që të burgoset për një vit dhe të paguajë një gjobë prei 1000 dollarësh si shpërblim te familja e djalit.

16-vjeçari, emri i të cilit nuk është publikuar ende thotë për NewYork Times se është i dashruruar me mësuesen e tij dhe ai nuk ka bërë asgjë pa dëshirën e tij.

Sipas gjykatës kjo lidhje nuk mund të quhet e ligjishme por nga dëshmia e 16-vjeçarit ajo nuk mund të akuzohet për përdhunim. Madje djaloshi e ka vizituar përditë në burg ku ajo mbahet dhe i ka dërguar cigare e çokollata.

Prinderit janë të dëshpëruar nga gjendja e djalit të tyre dhe po përpiqen që ta bëjnë të arsyetojë.