ZBULON SKENARIN! Ish banori i Big Brother: Kjo do të jetë fituesja! Në dhomën e rrëfimit më jepnin… – AlpeGossip
ZBULON SKENARIN! Ish banori i Big Brother: Kjo do të jetë fituesja! Në dhomën e rrëfimit më jepnin…

ZBULON SKENARIN! Ish banori i Big Brother: Kjo do të jetë fituesja! Në dhomën e rrëfimit më jepnin…

Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili kanë qenë dy nga protagonistët që e dinë mirë se çfarë përjetohet në shtëpinë e spektaklit “Big Brother”.

Të ftuar në emisionin Ëxpuls”, ata folën për edicionin e parë të “Big Brother VIP”, ku u pyetën edhe nëse fituesi ishte i paracaktuar.

“Po, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë”, tha Elton Tozaj, ndërkohë që u mbështet edhe nga Fjorentina.

Sipas të dy ish-konkurentëve, Donaldi dhe Iliri që lakohen si fituesë, nuk do të arrijnë të marrin vendin e parë. Gjithashtu Eltoni tregoi se gjatë eksperiencës së tij brenda shtëpisë, produksioni i jepte atij instruksione se si të vepronte.