PAK JAVË PASI BËRI LIDHJEN PUBLIKE/ Dafina dhe Dj Geek marrin vendimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
PAK JAVË PASI BËRI LIDHJEN PUBLIKE/ Dafina dhe Dj Geek marrin vendimin e papritur (FOTO)

PAK JAVË PASI BËRI LIDHJEN PUBLIKE/ Dafina dhe Dj Geek marrin vendimin e papritur (FOTO)

Para pak kohësh këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Dj Geek bënë publike lidhjen e tyre. Dyshja filluan të publikonin foto shumë të ëmbla me njëri-tjetrin dhe nuk mungonin dedikimet e dashurisë.

Vetëm para pak ditësh Dafina publikoi një foto në krah të Dj Geek dhe shkruante “Tdu’du!”.

Megjithatë së fundmi duket se ka ndodhur diçka mes tyre. Dyshja kanë fshirë nga rrjetet sociale të gjitha fotot ku shfaqeshin bashkë dhe ende nuk dihet arsyeja e këtij vendimi. Kudo në rrjet po përflitet se çifti po kalon një krizë vetëm pak pasi lidhja u bë publike.