POSTON FOTON ME BIKINI/ Fansi e ofendon por Françeska Jaçe e shan keq: Mamit tat ishallah i rri…(FOTO) – AlpeGossip
POSTON FOTON ME BIKINI/ Fansi e ofendon por Françeska Jaçe e shan keq: Mamit tat ishallah i rri…(FOTO)

POSTON FOTON ME BIKINI/ Fansi e ofendon por Françeska Jaçe e shan keq: Mamit tat ishallah i rri…(FOTO)

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat sociale. Ajo shpesh provokon me postimet e saj të nxehta e zhveshur apo duke treguar linjat perfekte të trupit.

Dhe sigurisht nuk mund të mungonin në këto ditë kaq të nxehta fotot e saj me rroba banje dhe tejet joshëse. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku pozon me bikini,ku ka vënë mbishkrimin:’Vetëm një libër më mungon’ dhe krahas komenteve pozitive, nuk mund të mungonin edhe ato negative ku një fans i shkruan: “për ta futur në b*thë”.

Ky koment e acaroi Françeskën dhe nuk qëndroi e heshtur pasi ia ktheu: “Po ishalla i rri ngushtë mamit tënd”.