Çfarë i ka ndodhur Elgitit? Postimi i tij “flet më shumë”: Tjetra të bën budalla për… (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë i ka ndodhur Elgitit? Postimi i tij “flet më shumë”: Tjetra të bën budalla për… (FOTO)

Çfarë i ka ndodhur Elgitit? Postimi i tij “flet më shumë”: Tjetra të bën budalla për… (FOTO)

Klea dhe Elgiti janë një ndër çiftet simpatike në showbiz. Në fillim preferuan ta mbanin të fshehtë lidhjen por më pas, nuk ngurronin t’i tregonin dashurinë njëri-tjetrit, edhe publikisht. Por këtë herë këngëtari ka çuditur me atë çka ka postuar në Instastorie. ‘Nënës i duhen 30 vjet për ta bërë djalin burrë, vjen tjetra e bën budall për 20 minuta’. Nuk besojmë që ky status të ketë lidhje me Klean pasi ata vazjdojnë të jenë lumturisht të lidhur bashkë, por kuptuam se çka e shqetëson Elgitin. Çfarë të jetë vallë?