Kënga e re e Morena Tarakut e vjedhur? Ja me kë ngjan (VIDEO) – AlpeGossip
Kënga e re e Morena Tarakut e vjedhur? Ja me kë ngjan (VIDEO)

Kënga e re e Morena Tarakut e vjedhur? Ja me kë ngjan (VIDEO)

Morena Taraku sapo ka lançuar klipin më të ri me titull ‘Femrat’. Një klip ritmik, veror i cili është xhiruar në Turqi.

Por që nuk ka kaluar pa u vënë re nga syri vëzhgues i ndjekësve të këngëtares shqiptare, të cilët kanë gjetur një ngjashmëri të madhe mes tij dhe klipit të huaj ‘Sua cara’ nga Major Lazer i cili numëron më shumë se 300 milionë klikime në YouTube. Po postojmë dy klipet dhe vendosni ju për ngjashmërinë.