Çiljeta fshiu këngën e tyre për hakmarrje, reagon Fifi: “Kënga ka një…” – AlpeGossip
Çiljeta fshiu këngën e tyre për hakmarrje, reagon Fifi: “Kënga ka një…”

Çiljeta fshiu këngën e tyre për hakmarrje, reagon Fifi: “Kënga ka një…”

Disa ditë më parë Fifi e ftuar në një program televiziv ka folur edhe për raportin e saj me Çiljetën pasi siç dihet dy këngëtaret kanë qenë mikesha shumë të mira por sot nuk rezulton më diçka e tillë.
Fifi ka treguar se Çiljeta nuk e ka pritur mirë faktin se ajo e kishte votuar me pak pikë në “Kënga Magjiike”, e siç kuptohet ky është edhe shkaku i distancimit të tyre.

Pas kësaj deklarate me një kërkim të vogël mund të vihet re se në yu tube mungon edhe bashkëpunimi i tyre “Big Booty” dhe u auludua se Çiljeta mund ta ketë fshirë si shenjë hakmarrjeje.
Por ka qenë Fifi ajo që e ka hedhur poshtë këtë fakt dhe duke folur për “Iconstyle” është shprehur se:
“Kënga ka një vit e gjysmë që nuk është në ‘Youtube’. Madje as Çiljeta nuk e di arsyen se përse është fshirë”.
Pavarësisht kësaj vajzat vazhdojnë të mos kenë një miqësi të mira pasi ata nuk e ndjekin njëra-tjetrën as në rrjetet sociale.