“MË PËLQEU PARAQITJA E TIJ, POR DOLI BISHË”/ Për kë flet Roza Lati… (VIDEO) – AlpeGossip
“MË PËLQEU PARAQITJA E TIJ, POR DOLI  BISHË”/ Për kë flet Roza Lati… (VIDEO)

“MË PËLQEU PARAQITJA E TIJ, POR DOLI BISHË”/ Për kë flet Roza Lati… (VIDEO)

Moderatorja e “Wy Not” Roza Lati, i kërkoi falje nënës së saj në emisionin “Casa De Los 3s” në Ora News dhe më pas foli për një njohje që ka pasur këtë verë, por mbeti vetëm në relata shoqërore.

“Rasti konkret, unë po njihja dikë këtë verë (ma, më fal) po e njihja po nuk është se më ngjiste shume muhabeti, vetëm për relata shoqërore. Në rradhë të parë më pëlqeu shumë paraqitja e tij si gentleman. Më hutoi pak, por po t’i njohësh njerëzit mirë e nxjerrin veten kollaj kush janë, edhe përtej gentleman-it ishte një bishë nga ato që s’kam qejf unë”, u shpreh moderatorja.

Roza njihet për tipin e saj pa komplekse dhe faktin që gjithmonë i thotë gjërat troç.