ELEGANTE NË KULM ME FUSTANIN SHUMË TË SHKURTËR/ Gruaja bukuroshe e politikanit ngel në klasë 20-vjeçaret (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE NË KULM ME FUSTANIN SHUMË TË SHKURTËR/ Gruaja bukuroshe e politikanit ngel në klasë 20-vjeçaret (FOTO)

ELEGANTE NË KULM ME FUSTANIN SHUMË TË SHKURTËR/ Gruaja bukuroshe e politikanit ngel në klasë 20-vjeçaret (FOTO)

Lola Haradinaj, gruaja e nënkryetarit të AAK-së, Daut Haradinaj, njihet për mënyrën se si paraqitet, dhe këtë gjë nuk përton ta shfaqë asnjëherë, shkruan Indeksonline. Ajo gjithmonë impresionon me dukjen e saj, dhe me linjat e bukura që ka.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve ajo duket si vajzë e re. Madje, shumë femra i’a kanë zili, sepse ka arritur ta mbajë veten mjaft mirë.

Në foton e fundit që ka publikuar, Lola ka veshur një fustan të shkurtë, dhe si duket kjo gjë nuk i pengon aspak burrit të saj, pasi që ajo çdoherë provokon.