E zhveshur dhe pa pikë grimi/ Kështu nuk e kishit parë asnjëherë Arbana Osmanin (FOTO) – AlpeGossip
E zhveshur dhe pa pikë grimi/ Kështu nuk e kishit parë asnjëherë Arbana Osmanin (FOTO)

E zhveshur dhe pa pikë grimi/ Kështu nuk e kishit parë asnjëherë Arbana Osmanin (FOTO)

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit.
Për një periudhë disa mujore mungesë në ekranin shqiptar, Arbana ka befasuar me postimet e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqe pa grim dhe duke marrë trajtime kozmetike.

Edhe pse larg asaj që ne jemi mësuar ta shohim gjithmonë, Arbana na ka befasuar për mirë