E akuzojnë se SHET GJAKUN e dhuruar, doktori i VIP-ave SHPËRTHEN keq (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë se SHET GJAKUN e dhuruar, doktori i VIP-ave SHPËRTHEN keq (FOTO)

E akuzojnë se SHET GJAKUN e dhuruar, doktori i VIP-ave SHPËRTHEN keq (FOTO)

Ai tashmë është kthyer në një person publik dhe duke qenë i tillë i duhet të përballet me anët pozitive dhe ato negative.

Doktori i vipa-ve, Skerdi Faria është ndjerë mjaft i fyer nga akuza e drejtpërdrejtë që i ka bërë dikush. Sipas personit në fjalë, doktori i vipa-ve e shet gjakun e dhuruar nga vullnetarët. Kjo e ka shtyrë atë që të ‘shpërthejë’ keq nëpërmjet një postimi të bërë në orët e vona të natës.