GJYSMËFINALJA E DYTË/ Ja kush do ta hapë natën e “Këngës Magjike” (VIDEO) – AlpeGossip
GJYSMËFINALJA E DYTË/ Ja kush do ta hapë natën e “Këngës Magjike” (VIDEO)

GJYSMËFINALJA E DYTË/ Ja kush do ta hapë natën e “Këngës Magjike” (VIDEO)

Nata e dytë e edicionit të 20-të të “Këngës Magjike” do të startojë me këngëtarin Kelly, i cili do të performojë me këngën e tij “Ma ka fajin zemra”.

Kelly: “Kam pak emocione në fillim sepse jam i pari që do të hap “Këngën Magjike” dhe shpresoj t’ja dal sa më mirë”.

Mbrëmë (5 Dhjetor), në Pallatin e Koncerteve u mbajt nata e parë e festivalit “Kënga Magjike”. Plot 15 performues u ngjitën në skenë, ndër të cilët 8 artistë të rinj.

KELLY Kenga Magjike #TvKlan #KlanHD #KengaMagjike2018 www.tvklan.al

Gepostet von Tvklan am Donnerstag, 6. Dezember 2018