Mbreti i Instagramit Dan Bilzerian/ Një fans i këngëtarit shqiptar (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Mbreti i Instagramit Dan Bilzerian/ Një fans i këngëtarit shqiptar (VIDEO+FOTO)

Mbreti i Instagramit Dan Bilzerian/ Një fans i këngëtarit shqiptar (VIDEO+FOTO)

Me jetën e tij super luksoze, fotot provokuese me femra lakuriq në shtrat, Dan Bilzerian është kthyer prej kohësh në një nga personazhet më të famshëm e më të komentuar në media.
Ai njihet edhe si mbreti i Instagramit për shkak të numrit të madh të ndjekësve dhe faktin që tërheq shumë vëmendjen me postimet e tij.

Mesa duket Bilzerian është fans i reperit shqiptar Gashi pasi së fundmi ka postuar një video në Instastory teksa i jep makinës së tij luksoze dhe dëgjon “Creep on me” të Gashit.