"PYETJA LIND PO POSHTË A KE..."/ Komentet pikante të ditës, çfarë u shkruajnë fansat vip-ave (FOTO) - AlpeGossip
“PYETJA LIND PO POSHTË A KE…”/ Komentet pikante të ditës, çfarë u shkruajnë fansat vip-ave (FOTO)

“PYETJA LIND PO POSHTË A KE…”/ Komentet pikante të ditës, çfarë u shkruajnë fansat vip-ave (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Këngëtarja  e njohur Fifi bëhet bionde, por ja komenti aspak motivues i një prej ndjekësëve:

Moderatorja Aulona Musta, poston një foto familjare, me bashkëshortin dhe vajzën Amara, por njëra prej ndjekëseve e “përgëzon”.  Kujtojmë që pak ditë më përpara Aulona Musta u sulmua nga ndjekësit për shkak se lejon vajzën të dalë në plazh pa rroba banjo.

Roza Lati poston një foto ku shfaqet në pjesën lart e veshur me rroba banje, por njëri prej ndjekësëve ka një merak.

/AlpeNews.al