ME GJOKS JASHTË DHE BLUZË TË HAPUR/ Habit Zajmina: Nuk durova dot... (FOTOT) - AlpeGossip
ME GJOKS JASHTË DHE BLUZË TË HAPUR/ Habit Zajmina:  Nuk durova dot…  (FOTOT)

ME GJOKS JASHTË DHE BLUZË TË HAPUR/ Habit Zajmina: Nuk durova dot… (FOTOT)

Sek si në çdo paraqitje.

Siç duket kjo është forma se si Zaimina Vasjari mendon të jetojë çdoherë. Këngëtarja ka hedhur dy fotografi në Instagram, por, njëra nga to u veçua për një detaj interesant.

Derisa po pinte çaj, Zai kishte veshur një bluzë të hapur, që ia kishte nxjerrë pothuajse tërë gjoksin.

E veshur me të zeza, këngëtarja dukej me plot stil.