NË PRAG TË MARTESËS/ Stresi pendohet për fejesën: I bëra varrin… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NË PRAG TË MARTESËS/ Stresi pendohet për fejesën: I bëra varrin… (FOTO+VIDEO)

NË PRAG TË MARTESËS/ Stresi pendohet për fejesën: I bëra varrin… (FOTO+VIDEO)

Disa muaj më parë reperi i njohur Stresi dha lajmin e bukur se ai dhe partnerja e tij Keisi u fejuan. Madje ai shtoi se shumë shpejt do të organizonin edhe dasmën.

Reperi ka zbuluar se ceremoninë e martesës do ta mbajnë në Santorini, por ende nuk kanë caktuar një datë. Çifti simpatik së fundmi ka qenë me disa pushime në Sarandë, ku dhe festuan 4-mujorin e fejesës.

E teksa ka qenë duke pushuar, një media lokale  e ka ndaluar reperin dhe e ka pyetur për martesën dhe pushimet e tij. Ai ka treguar se është duke xhiruar një klip në Sarandë dhe ka habitur teksa ka treguar se me fejesën i ka bërë varrin vetes.

@stresi “i kam bërë varrin vetes” 😂 #emisionifive

A post shared by sarandatelevizion (@sarandatv) on