E ULUR NË TOKË/ Loredana shpërthen në të qara gjatë koncertit! Çfarë i ndodhi reperes? – AlpeGossip
E ULUR NË TOKË/ Loredana shpërthen në të qara gjatë koncertit! Çfarë i ndodhi reperes?

E ULUR NË TOKË/ Loredana shpërthen në të qara gjatë koncertit! Çfarë i ndodhi reperes?

Loredana Zefi nuk e ka mbajtur veten në daljen e saj të fundit. Reperja ka shpërthyer në të qara gjatë koncertit për arsye që ende nuk dihen.

Në rrjetet sociale janë shpërndarë video ku Loredana shihet në tokë duke qarë e më pas dikush i çon një shami të fshijë lotët. Ajo duket shumë e emocionuar dhe ndoshta ka qenë pritja e publikut dhe dashuria që e kanë emocionuar. Gjithsesi nga vet ajo nuk ka patur asnjë reagim lidhur me këtë video.

Në një status të gjatë të publikuar në Instastory ditën e djeshme, reperja shkruante se ka marrë shumë urrejtje, por ka qenë e fortë për familjen dhe vajzën e saj. Më tej ajo shton që shumë i kanë kërkuar që të ‘shesë’ ish-bashkëshortin, Mozzik, por sipas Loredanës ajo është personi më besnik në të gjithë industrinë.

VIDEO

POSTIMI I PLOTË:

“Asnjë nuk e ka përjetuar këtë urrejtje që kam përjetuar unë… asnjë.

Po si thonë? Zoti vë në provë më të fortët, dhe po, dreqin, isha shumë e fortë!!!! Për familjen time për fëmijën tim dhe për të gjithë ata që më kanë dashur gjithmonë që nga dita e parë… Unë u dëshpërova për çdo gjë, donit të më ndërpresni? Të më përfshinit? F*ck you. Dëshironit që unë të zbuloja familjen time për ta bërë fytyrën time më të pastër? F*ck you! Donit që unë të shisja ish-burrin tim që të përmirësoja reputacionin tim? F*ck you. Unë nuk i shes askujt as personin që më urren papritur pasi hamë nga një pjatë, sepse ai bën gabime.
Unë kam qenë personi më besnik në të gjithë industrinë, të gjithë ata që më njohin kanë qenë gjithmonë kaq të habitur sa cool jam në të vërtetë. Por askush nuk guxoi të thoshte në sy të publikut LORI ËSHTË SËRISH E FTOHTË.

Por të gjithë të tjerëve që kanë vazhduar të më duan edhe sot e kësaj dite, BETOHEM SE DO IU DUA DHE NUK DORËZOHEM KURRË.”