Më në fund! Andrra Destani del për herë të parë me rroba banjo, ja si duket (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund! Andrra Destani del për herë të parë me rroba banjo, ja si duket (FOTO)

Më në fund! Andrra Destani del për herë të parë me rroba banjo, ja si duket (FOTO)

Që kur u bë e famshme pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani është kthyer në një vajzat më të dashura për publikun e për të cilën ka gjithnjë kuriozitet. Martesa e saj me Sinanin është komentuar shumë dhe postimet e Andrrës në rrjete sociale tërheqin shumë vëmendje.

Së fundmi Sinani dhe Andrra, bashkë me djalin e tyre, Ansi ishin me pushime në Turqi. Me t’u kthyer nga atje, çifti ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar nga ku Andrra për herë të parë ka postuar një foto me rroba banjo.

Bukuroshja shfaqet duke pozuar në det, gjatë perëndimit të diellit, teksa tregon trupin me linja perfekte. “Ma zgjo shpirtin”, shkruan Andrra krahas fotos ku ka marrë qindra komplimenta.