TË NDIHMOI RAMA PËR TË SHKUAR NË SANREMO? Çfarë përgjigje i ktheu Alketa Blendi Fevziut – AlpeGossip
TË NDIHMOI RAMA PËR TË SHKUAR NË SANREMO? Çfarë përgjigje i ktheu Alketa Blendi Fevziut

TË NDIHMOI RAMA PËR TË SHKUAR NË SANREMO? Çfarë përgjigje i ktheu Alketa Blendi Fevziut

Alketa Vejsiu ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinon”, ku tregoi si arriti ta realizonte ëndrrën e saj dhe i ktheu përgjigje të gjitha kritikave që prej ditësh të tëra bënë xhiron e rrjetit. U aludua se Alketën e ka ndihmuar Rama për të shkuar në Sanremo dhe pikërisht për këtë Blendi e pyeti gjatë emisionit.

Blendi Fevziu: A ka ndikuar Edi Rama ne shkuarjen tende ne Sanremo?
Alketa Vejsiu: Me ka ndihmuar vetem talenti im. Nuk më ka ndihmuar absolutisht zero! Edi Rama ben punen e tij dhe nuk merret me endrrat e Alketes. S’kam cfare te pretendoj nga Rama unë. Kam gruan e Edi Rames mike, eshte nje grua e jashtezakonshme. Linda Rama eshte ajo qe une vleresoj me shume.