I ka veshur apo jo mbathjet? Marina reagon pas FOTOS që çmendi dynjanë - AlpeGossip
I ka veshur apo jo mbathjet? Marina reagon pas FOTOS që çmendi dynjanë

I ka veshur apo jo mbathjet? Marina reagon pas FOTOS që çmendi dynjanë

Çifti shumë i dashur nga publiku dhe i shumë komentuar në media, Marina dhe Getoari po shijojnë prej disa ditësh pushimet e tyre në Itali. Moderatorja dhe reperi po postojnë çdo ditë foto e video e kështu ndodhi edhe pak më parë kur një foto e Marinës i la të gjithë gojë hapur.

Moderatorja shfaqej e veshur me një kostum të kuq, me trupin e nxirë e flokët e lagur, por fansat vunë re menjëherë detajin. Fundi me një të çarë anash tregon se Marina nuk ka veshur mbathje e të gjithë nisën të diskutonin për këtë.

Mirëpo pak minuta më vonë, moderatorja ka reaguar duke postuar një foto tjetër, e ulur në shezlon teksa ka anuar fundin për të treguar që mbathjet i ka.