XHELOZI DHE SHUMË ROMANCË/ Ja cfarë ndodhi në festën e familjes Kardashian-Jenner (FOTO) – AlpeGossip
XHELOZI DHE SHUMË ROMANCË/ Ja cfarë ndodhi në festën e familjes Kardashian-Jenner (FOTO)

XHELOZI DHE SHUMË ROMANCË/ Ja cfarë ndodhi në festën e familjes Kardashian-Jenner (FOTO)

Familja Kardashian dhe Jenner organizuan së bashku për Krishtlindje një festë ku kishte shumë të ftuar. Ndër shumë emra pjesëmarrës ishin dhe Paris Hilton, Leo DiCaprio dhe shumë miq të tjerë të familjes. Mirëpo jo çdo gjë ka shkuar siç duhet, sepse në një moment Kanye i ka tërhequr vëmendjen Kim-it për veshjen e saj pasi i kishte dalë gjoksi jashtë.

Kjo nuk ka qenë e gjitha. Gjatë mbrëmjes Kourtney Kardashian është parë duke biseduar gjatë me Leonardon, duke i bërë fansat të mendojnë se mes tyre ka një romancë.

Mbetet për t’u theksuar se aktori i suksesshëm ndodhet në një marrëdhënie të lumtur prej disa kohësh me Camila Morrone. Ende nuk dihet se si qëndron e vërteta për romancën e supozuar nga fansat midis Kourtney dhe Leo DiCaprio.