FESTON DITËLINDJEN/ Françeska Jaçe suprizohet me super dhurata ,”Rolex” dhe…(FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Françeska Jaçe suprizohet me super dhurata ,”Rolex” dhe…(FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Françeska Jaçe suprizohet me super dhurata ,”Rolex” dhe…(FOTO)

Modelja sexy ka festuar ditëlindjen.
Françeska Jaçe është mbuluar me dhurata jaft të shtrenjta, ku mes tyre ka qenë dhe një orë Rolex. Gjithashtu ajo ka publikuar me anë të një fotoje në Instastory ka treguar dhe një duqetë me lule si dhe disa dhurata firmash të shtrenjta.

Ajo nuk a treguar kush e ka lumturuar me këto surpriza të kushtueshme.