SHUMË SHPEJT DO E SHOHIM NË SERIALET TURKE/ Olta Gixhari pozon krah aktorit të famshëm (FOTO) – AlpeGossip
SHUMË SHPEJT DO E SHOHIM NË SERIALET TURKE/ Olta Gixhari pozon krah aktorit të famshëm (FOTO)

SHUMË SHPEJT DO E SHOHIM NË SERIALET TURKE/ Olta Gixhari pozon krah aktorit të famshëm (FOTO)

Olta Gixhari është një aktoret më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare që numëron disa role në filma dhe teatër. Ajo gjithashtu tërheq shpesh vëmendjen e mediave rozë me postimet e saj në rrjete sociale.

Sot ajo ka postuar një foto krah aktorit të njohur turk Caner Cindoruk i njohur në vendin tonë me rolin e Silahtar në serialin “Kosem”.

Olta thjesht ka përshendetur ndjekësit me këtë foto pa dhënë asnjë detaj nga takimi me Caner, madje pa treguar as nëse është ajo në Turqi apo ndodhen diku tjetër. Megjithatë Gixhari sapo na futi në dyshime se mbase shumë shpejt mund ta shohim në një nga serialet e ardhshme turke.