Godet Samanta! Shfaqet sexy si asnjëherë më parë (FOTO) – AlpeGossip
Godet Samanta! Shfaqet sexy si asnjëherë më parë (FOTO)

Godet Samanta! Shfaqet sexy si asnjëherë më parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ka ngritur temperaturat me një prej postimeve të saj të fundit.
Këngëtarja shaqet me rrecipeta në pjesën e pasme të një makine luksoze.

Samanta e ka shtuar rritmin e pozave sensuale kohët e fundit dhe duket më në formë se rrallë herë.

Smanta është duke përgatitur projektin më të fundit muzikor me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

At anuk kanë detaje se kur do të dalë në treg kënga, por me siguri ky bashkëpunim do të rrëmbejë zemrat e publikut.