PO ECNIN ME 100 KILOMENTRA NË ORË/ Çifti filmohen duke kryer marrëdhënie intime në makinë (VIDEO) – AlpeGossip
PO ECNIN ME 100 KILOMENTRA NË ORË/ Çifti filmohen duke kryer marrëdhënie intime në makinë (VIDEO)

PO ECNIN ME 100 KILOMENTRA NË ORË/ Çifti filmohen duke kryer marrëdhënie intime në makinë (VIDEO)

Një çift janë filmuar duke kryer marrëdhënie në makinë ndërsa thuhet se po ecnin me 100 km në orë.

Në videon e postuar në rrjet duket shoferi i cili është duke drejtuar automjetin ndërsa më pas shfaqet një vajzë e cila ngre kokën nga pantallonat e tij.

Pamjet janë filmuar në autostradën M6 në Angli nga një 25-vjeçare e cila e postoi më pas dhe në mediat sociale.

Tanya Coombes, u shpreh se pa qartë një makinë në të cilën një burrë ishte duke ecur me 100 km/h dhe një vajzë që ngrinte kokën nga pantallonat e tij.

Pas publikimit të pamjeve policia britanike ka ngritur një hetim dhe ka shpallur në kërkim dy personat e filmuar.