BLERINA BOMBAJ PUBLIKON FOTON NGA ADOLESHENCA/ “Look-u” i saj do ju surprizojë – AlpeGossip
BLERINA BOMBAJ PUBLIKON FOTON NGA ADOLESHENCA/ “Look-u” i saj do ju surprizojë

BLERINA BOMBAJ PUBLIKON FOTON NGA ADOLESHENCA/ “Look-u” i saj do ju surprizojë

Blerina Bombaj, e njohur nga të gjithë si dietologe dhe drejtuese e disa rubrikave televizive në ‘E diela shqiptare’, ka publikuar pak minuta më parë një foto të vjetër të sajën në ‘Instagram’. “Athinë, seti fotografik për l’oreal kur isha 16 vjeç”,-ka shkruar dietologia me shaka krahas imazhit.

Në foton në fjalë, Blerina shfaqet shumë ndryshe nga pamja që ka tani. Megjithëse nuk ka pësuar ndryshime në tipare, stili i tanishëm në veshje dhe grim është shumë më i thjeshtë se në adoleshencën e saj. Por edhe sot pas kaq shumë vitesh, Bombaj vazhdon të jetë elegante dhe po aq simpatike sa dikur.