‘Bi*ch kush të ka pjellë?’, Dafina Zeqiri nxehet keq me komentuesin (FOTO) – AlpeGossip
‘Bi*ch kush të ka pjellë?’, Dafina Zeqiri nxehet keq me komentuesin (FOTO)

‘Bi*ch kush të ka pjellë?’, Dafina Zeqiri nxehet keq me komentuesin (FOTO)

Është dalluar gjithnjë si një ndër personazhet publikë që nuk ka patur probleme me ndjekësit, ose ka bërë indiferenten edhe ndaj ofendimeve.

Por këtë herë dikush e ka prekur në pikë të dobët kënëgtaren.

Dhe si rrallëherë, këngëtarja nuk ua ka përtuar përgjigjet, madje edhe duke i publikuar në Instastorie.
Njëri prej tyre e ironizon jetën e Dafinës ku përfshijnë edhe mamanë e saj duke e prekur 29 vjeçaren në pikën e saj të dobët. Jo më kot komentuesi në fjalë, ka marrë edhe replikën e ashpër të saj.