Klea Huta dhe Elgit Doda arratisen larg Shqipërisë! Zbulohet destinacioni i çiftit të famshëm (FOTO) - AlpeGossip
Klea Huta dhe Elgit Doda arratisen larg Shqipërisë! Zbulohet destinacioni i çiftit të famshëm (FOTO)

Klea Huta dhe Elgit Doda arratisen larg Shqipërisë! Zbulohet destinacioni i çiftit të famshëm (FOTO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it shqiptar. Pavarësisht se lidhjen e tyre e kanë bërë publike prej kohësh ata tregohen shumë të rezervuar kur vjen fjala tek jeta e tyre private. Fotot e tyre të përbashkëta në rrjetet sociale janë të pakta, por gjithsesi vëmendja mediatike ndaj tyre është e madhe.

Ditën e sotme Klea dhe Elgiti na kanë treguar se kanë nisur pushimet dhe ndodhen një në ndër vendet më të bukura turistike. Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory çifti simpatik na ka treguar se ndodhet në Miami Beach, Florida.

Nga një postim që ka bërë Elgiti në Instastory shihet se ata janë nisur dje nga Zyrihu për në Miami Beach.

 

“Tu pi kafe”, shkruan Elgiti sipër fotos ku shihet se ka arritur në Miami Beach.