PO HANA KU ËSHTË? Loredana performon sot për herë të parë vetëm 2 javë pas lindjes (FOTO) – AlpeGossip
PO HANA KU ËSHTË? Loredana performon sot për herë të parë vetëm 2 javë pas lindjes (FOTO)

PO HANA KU ËSHTË? Loredana performon sot për herë të parë vetëm 2 javë pas lindjes (FOTO)

Më 18 dhjetor Loredana u bë nënë për herë të parë, duke mirëpritur vajzën Hana. Që nga ai moment ajo dhe partneri i saj Mozzik ndajnë momentet e ëmbla me të bijën, të cilën e prezantuan menjëherë me botën.

Loredana gjatë këtyre javëve madje ka qenë më aktive edhe sa gjatë kohës së shtatzënisë.

Dhe çifti duket se po kthehet në Prishtinë, ku do të kalojnë edhe ditët e fundit të vitit.

Ajo publikoi disa video gjatë udhëtimit me makinë, ndërsa shfaqet me makijazh natyral dhe flokët ngjyrë shampanjë.