“SYTË ZEMRA”/ Tatuazhi i ri i Gjikos është një ndër më domethënësit që kemi parë (FOTO) – AlpeGossip
“SYTË ZEMRA”/ Tatuazhi i ri i Gjikos është një ndër më domethënësit që kemi parë (FOTO)

“SYTË ZEMRA”/ Tatuazhi i ri i Gjikos është një ndër më domethënësit që kemi parë (FOTO)

Elita Rudi, Gjiko dhe vogëlushi Zëri ndodhen në Verona të Italisë. Moderatorja dhe reperi kanë publikuar foto të mbushura plot dashuri në rrjetet e tyre sociale dhe në një ndër fotot, Gjiko ka treguar tatuazhin e tij të ri, të realizuar vetëm së fundmi.

Në pulpën e këmbës, reperi ka bërë tatuazh skicimin e familjes së tij, me duar të shtrënguara, dhe është padyshim një ndër tatuazhët më domethënës që kemi parë!