BASHKË ME PUSHIME/ Eni Koci dhe Genc Prelvukaj publikojnë videon e adhurueshme – AlpeGossip
BASHKË ME PUSHIME/ Eni Koci dhe Genc Prelvukaj publikojnë videon e adhurueshme

BASHKË ME PUSHIME/ Eni Koci dhe Genc Prelvukaj publikojnë videon e adhurueshme

Dyshja janë një çift shumë simpatik dhe duken shumë të dashuruar.

Ka më shumë se një vit që këngëtarja Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj janë në një lidhje, ndërsa tek tani ata kanë nisur ta konfirmojnë romancën e tyre përmes fotografive e videove të përbashkëta.

Ata kanë udhëtuar për në Ishujt Phucket për pushime, ndërsa për herë të parë çifti ka treguar se janë vetëm ata të dy në udhëtim në këtë vend magjik.

Eni ka publikuar një seri videosh bashkë me Gencin, e dyshja shihen duke u shëtitur mbi një elefant gjigant.