MË NË FUND E KONFIRMUAN/ Zbulohet arsyeja pse e mbanin të fshehtë lidhjen Ronela e Zerka – AlpeGossip
MË NË FUND E KONFIRMUAN/ Zbulohet arsyeja pse e mbanin të fshehtë lidhjen Ronela e Zerka

MË NË FUND E KONFIRMUAN/ Zbulohet arsyeja pse e mbanin të fshehtë lidhjen Ronela e Zerka

Edhe pse kanë vite së bashku, vetëm së fundmi Ronela e Zerka kanë vendosur ta konfirmojnë publikisht. Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2017, por i ftuar në “Klanifornia”, Zerka zbuloi se ata janë të lidhur prej 5 vitesh.

“Arsyeja pse e mbajmë të fshehtë lidhjen është që nuk duam të njihemi vetëm si Zerka dhe Ronela, duam të njihemi si Ronela që bën këtë lloj muzike, Zerka që bën këtë lloj muzike”, u shpreh Zerka.

Këngëtari u shpreh se Ronela nuk ka defekte dhe nuk është shumë xheloze.

Marina Vjollca: Sa kohë keni bashkë?

Zerka: Që njihemi?

Marina Vjollca: Që jeni të lidhur mo..

Zerka:  5 vite, 5 vite e gjysmë…