“THUAJSE VDIQA”/ Lori Hoxha përfundon e dehur në spital (FOTO) – AlpeGossip
“THUAJSE VDIQA”/ Lori Hoxha përfundon e dehur në spital (FOTO)

“THUAJSE VDIQA”/ Lori Hoxha përfundon e dehur në spital (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channelit dhe fashionistja, Lori Hoxha ka realizuar së fundmi një video me mikshën e saj, gjatë të cilës tregojnë produktet që përdorin për heqjen e makjazhit. Ndërkohë Lori ka treguar edhe një histori që i ka ndodhur pak ditë më parë.

Lori tregoi se vajzat kishin konsumuar shumë alkool, aq sa kishin përfunduar të dehuara në spital. “Thuajse vdiqa në spital, isha shumë e dehur”, shprehet Lori.

Vajzat e treguan këtë histori duke qeshur e duke thënë se tani kjo situatë ka kaluar.