Jo, nuk ishin lulet! Surprizën e vërtetë të ditëlindjes Sinani ia ka bërë sot Andrrës (FOTO) – AlpeGossip
Jo, nuk ishin lulet! Surprizën e vërtetë të ditëlindjes Sinani ia ka bërë sot Andrrës (FOTO)

Jo, nuk ishin lulet! Surprizën e vërtetë të ditëlindjes Sinani ia ka bërë sot Andrrës (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë Andrra Destani festoi ditëlindjen dhe u surpriza në mënyrën më të bukur të mundshme nga bashkëshorti i saj.Që në orët e para të mëngjesit ajo falënderoi bashkëshortin e saj duke publikuar një buqetë me orkide të bardha e në mes të tyre ishte futur një unazë me gurë blu dhe të bardhë.

Por me sa duket surprizën e vërtetët të ditëlindjes Sinani ia ka bërë sot Andrrës. Ajo ka publikuar një foto në Instastory ku na tregon se ka marrë si dhuratë ditëlindjeje një biletë për të kaluar disa ditë pushime në Singapor.

Epo kush nuk do ta donte një dhuratë të tillë? Lum Andrra për bashkëshortin që ka!