PAS SKANDALIT TË TRADHËTISË/ Kylie Jenner “zëvendëson” Jordyn Woods (FOTO) – AlpeGossip
PAS SKANDALIT TË TRADHËTISË/ Kylie Jenner “zëvendëson” Jordyn Woods (FOTO)

PAS SKANDALIT TË TRADHËTISË/ Kylie Jenner “zëvendëson” Jordyn Woods (FOTO)

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods kanë qenë shoqe të ngushta që në moshën 15-vjeçare, por mesa duket për Kylien ka qenë e thjeshtë ta zëvendësojë atë. Sipas reporteve të ‘TMZ’, Kylie është parë me shoqen e saj tjetër, Heather Sanders. Por kush është Heather dhe a po e zë ajo vendin e Jordyn?

Kylie dhe Heather janë njohur në ditëlindjen e 16-të të Kendall, ku performonte Tyga. Mesa duket, vajzat kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën, kanë qenë pjesë e shumë festave së bashku si dhe kanë qenë shtatzënë në të njëjtën kohë. Përsa i përket Jordyn, sipas ‘UsWeekly’ familja Kardashian-Jenner pret që shoqëria e saj me Kylien të ndërpritet, mirëpo koha do t’i tregojë të gjitha.