DUKE HEDHUR HAPAT E PARA/ Kjo video e të bijës së Loredanës dhe Mozzik-ut do tju ëmbëlsojë ditën – AlpeGossip
DUKE HEDHUR HAPAT E PARA/ Kjo video e të bijës së Loredanës dhe Mozzik-ut do tju ëmbëlsojë ditën

DUKE HEDHUR HAPAT E PARA/ Kjo video e të bijës së Loredanës dhe Mozzik-ut do tju ëmbëlsojë ditën

Loredana dhe Mozzik mund të jenë ndarë, por mes tyre ekziston lidhja më e fortë: ajo e të qenurit prindër të vogëlushes Hana. Dyshja u bënë prindër në dhjetor të vitit 2018 dhe vazhdimisht kanë ndarë momente pranë së bijës.

Hana jeton në Zvicër së bashku me Loredanën dhe reperja publikon shpesh foto me të. Ditën e sotme ajo ka ndarë videon më të ëmbël të vogëlushes duke treguar se sa shumë është rritur.

Në videon në fjalë, Hana shihet duke hedhur hapat e saj të parë, por megjithatë ende nuk shkëputet plotësisht.